Topvet - Astaxanthin - přírodní antioxidant

Topvet - Astaxanthin - přírodní antioxidant

ID zboží: 970

Přírodní ASTAXANTHIN - nejsilnější antioxidant

Doplněk stravy / Doplnok stravy

Cena: 429,00 Kč 

Běžná cena: 469,00 Kč

Popis:

Astaxanthin je v současné době nejsilnější přírodní antioxidant, který aktivně odbourává volné radikály. Volné radikály jsou příčinou spousty závažných onemocnění, užívání již 4 mg astaxanthinu denně vede ke snížení rizika celé řady civilizačních onemocnění. Účinky astaxanthinu jsou velmi všestranné - zpomaluje stárnutí, posiluje mozek, zlepšuje kvalitu pleti a ostrost zraku, napomáhá snižovat riziko diabetu 2. stupně, působí protizánětlivě a v neposlední řadě zvyšuje imunitu a mužskou plodnost. Astaxanthin je také vhodným doplňkem stravy sportovců. Pomáhá zvýšit vytrvalost a sílu, úroveň energie a snižuje únavu. Astaxanthin je červené barvivo skupiny karotenů získávaný ze sladkovodní mikrořasy Haematococcus Pluvialis, která ho produkuje jako ochranu před intenzivním UV zářením (oxidativním stresem).

Účinnost Astaxanthinu je podložena v řadě odborných studií a klinických testech.

 

Složení: Náplň kapsle - Astaxanthin ve formě Algastin® (5% přírodního oleoresinu Astaxanthinu), D-α-tokoferol, extra panenský olivový olej Želatinová kapsle - želatina, glycerin, oxid železa - červené barvivo

 

Doporučené dávkování: 1 tobolka denně při jídle. Nepřekračujte denní dávkování.

 

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

 

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.
Obsah: 60 tobolek

 

Běžná cena: 469,00 Kč
Cena: 429,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 589 e-shop systém banan.cz