Bachovy esence - Rescue remedy Pets pro zvířata 10ml

Bachovy esence - Rescue remedy Pets pro zvířata 10ml

ID zboží: 98

Originální RESCUE® směs teď i pro domácí mazlíčky a všechny zvířata.

Bez obsahu alkoholu

Obsah: 10ml

Cena: 289,00 Kč 

Běžná cena: 315,00 Kč

Popis:

 

 

Rescue krizové kapky pro zvířata, bez obsahu alkoholu

Každé zvíře reaguje na stres jinak, úlevu jim však v těchto situacích mohou navodit originální RESCUE (krizové) kapky, pro zvířata, které přinášejí rychlou a jemnou pomoc. S osvědčenou Rescue směsí z pěti originálních Bachových květů překoná Váš domácí mazlíček své krize.

Rescue kapky pro zvířata pomáhají Vašemu mazlíčkovi přirozeným způsobem znovu nabýt klid a rovnováhu.

Dávkování:

U malých domácích zvířat přidejte 4, u větších jako je například kůň, 10 kapek do vody nebo do nádoby s jídlem. Pří předvídatelném nebo očekávaném stresu můžete Vašemu mazlíčkovi začít podávat Rescue kapky již předem.

Rescue Produkty – jsou nejznámější a nejrozšířenější kombinací květových esencí. Jak už z jejich názvu vyplývá, dají se použít ve všech krizových a šokových situacích. Přičemž pod pojmem šok nebo krize rozumíme všechno, co narušuje náš energetický systém, od stavu rozčilení, vnitřního strachu a napětí, příjmu špatné zprávy, až po těžkou nehodu či ztrátu vědomí. 

Co je to Bachova Květová terapie?

Tvoří ji 38 výtažků z různých květů a rostlin. Pomáhá zvládnout nejrůznější záporné emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu. Květové esence pomáhají uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do pohybu. Každý nezpracovaný problém, všechny starosti, strachy a bolesti z minulosti, které člověk utrpěl či někomu způsobil, blokují životní energii a oslabují jeho připravenost postavit se na odpor škodlivým zevním vlivům. Květové esence pomáhají lidem k celostnímu pohledu na věc a způsobují, že se pak stávají otevřenějšími, schopnějšími lépe čelit negativním vlivům. Květy nemají za úkol vyzmizíkovat psychické a tělesné symptomy, slouží však jako pomocný prostředek k překonávání toho, co tyto symptomy způsobily. Dr.Bach byl hluboce přesvědčen, že každý má ve svém životě určení nebo úkol, který se rozhodl splnit. Jestliže nedochází k uskutečnění této vnitřní a vnější úlohy, mohou vznikat psychická nebo tělesná onemocnění, anebo se mohou přihodit jiné, těžké životní situace. Tyto originální květové esence pomáhají znovu uvést do souznění tělo, duši i ducha.

 

Běžná cena: 315,00 Kč
Cena: 289,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 584 e-shop systém banan.cz