Aktivní uhlí ze skořápek kokosových ořechů

Aktivní uhlí ze skořápek kokosových ořechů

ID zboží: 323

Aktivní uhlí ze skořápek kokosových ořechů  - CARBOMED 60g

Cena: 114,00 Kč 

Běžná cena: 130,00 Kč

Popis:

Aktivní uhlí je vyrobeno ze skořápek kokosových ořechů. Je určený k přímé konzumaci, smícháním s vodou získáme nápoj, který přispívá k detoxikaci organismu. Je vhodnou součástí každé cestovní lékárničky na vnitřní (zvracení, nadýmání, průjem apod.) i vnější použití (štípnutí, akné, záněty apod).

Důležité upozornění: Vedlejším účinkem vnitřního použití aktivního uhlí je černě zbarvená stolice. Aktivní uhlí může absorbovat i léky a výživové doplňky. Doporučujeme dodržet interval 2 – 4 hodiny mezi užíváním léků a užíváním aktivního uhlí.

Doporučené dávkování: 1 lžičku aktivního uhlí smíchat s 2 dcl vody. Maximální denní dávka pro dospělou osobu je 5 polévkových lžic (cca 50g), u dětí poloviční dávka. Skladujte v suchu. Chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Vhodné pro diabetiky, celiaky a vegany.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Složení: 100% aktivní uhlí – prášek (100% activated carbon powder)

Obsah: 60 g

Země původu: ČR

 

Běžná cena: 130,00 Kč
Cena: 114,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 635 e-shop systém banan.cz