RESCUE ® REMEDY - Originál RESCUE gel - krém

Úvod - RESCUE ® REMEDY - Originál RESCUE gel - krém

Oblíbená směs RESCUE® - kombinace pěti květů, je k dostání i ve formě hydratačního a zklidňujíícho krému nebo taky ve formě chladivého gelu.
Tato kombinace Rescue® pro vnější použití je obohacena o Crab Apple (Plané jablko), které má čistící a antiseptické účinky. Rescue® krém je vhodný na jemné léčivé masáže, uvolnění stresu, napětí, urychluje hojení ran, modřin, puchýřů, je účinnou a rychlou pomocí při úrazech, snižuje otoky u zlomenin…Je taky výborným pleťovým krémem, přináší úlevu a zklidnění po celodenním stresu a únavě. Úlevu přináší i unaveným nohám, pokud se chystáte na delší túru nebo procházku městem, nezapomeňte si ho natřít na nohy dříve, než vystartuje na svůj velký pěší výlet. Ocení ho i ženy v období těhotenství, uleví od únavy a můžou ho bez obav natírat na místa největší zátěže.
Rescue® gel má stejné složenín jak Rescue® krém, má však chladivé účinky a díky svému složení se rychle vstřebává. Oceníte ho především v letních dnech, kdy přináší osvěžení, zchladí prohřáté nohy, ruce, či jiné místa na těle. Je skvělým pomocníkem při popáleninách, či slunečních úpalech.
Rescue® krém a Rescue® gel je vhodný pro celou rodinu ke každodennímu použití.

výrobce     cena    
219,00 Kč
Náš tip
Nové
Akce
Rescue® krém 150g
649,00 Kč
219,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 658 e-shop systém banan.cz