Fytoelixír Přírodní antibiotikum

Fytoelixír Přírodní antibiotikum

ID zboží: 524

SHUANG HUANG LIAN KOU FU YE (doplněk stravy)

Působení dle TCM:

  • Pročišťuje horko
  • Odvádí jed
  • Tropen k meridiánům Plic, Žaludku a Tlustého střeva

Cena: 349,00 Kč 

Běžná cena: 349,00 Kč

Popis:

Fytoelixir Shuang Huang Lian se v tradiční čínské medicíně používá jako přírodní antibiotikum, antivirový a protizánětlivý prostředek, jehož použití je bezpečné pro vaše zdraví. Potlačuje vývoj patogenní mikroflóry (virů a bakterií) v širokém spektru nemocí a také pomáhá aktivovat obranyschopnost těla. Preparát je účinný při takových běžných onemocněních, jako jsou: bronchitida, tonzilitida, rinitida, pneumonie, gastritida, enterokolitida, duodenitida, hepatitida, cystitida, prostatitida, adnexitida, uretritida, encefalitida, komplexní léčba alergií apod.

Symptomy Horečka, bolest v krku, kašel a další symptomy nachlazení, zanícené rány, průjem.

Klinické indikace

  • Bakteriální (streptokok, zlatý stafylokok, pneumokok, bacil tyfu, bacil tetanu, záškrt bacil, Pseudomonas aeruginosa, E. coli, úplavice bacil aj.) a virové infekce (viry ECHO, viry Coxsackie a některé další typy enterovirusů, klíšťová encefalitida, virus příušnic, herpetická infekce, SARS, všechny druhy chřipky, infekční mononukleóza, hepatitida B a C)
  • Akutní střevní onemocnění (střevní dysbióza)
  • Anestetický účinek při duodenitidě a gastritidě
  • Může být použit pro léčbu vnějších ran pomocí lokální aplikace

Forma výroby 10 ampulek po 10 ml v balení.

Způsob podávání a dávkování Užívejte 30 minut před nebo 1 hodinu po jídle 1 ampulku 2-3x denně nebo dle doporučení praktika TČM, přípravek zapít teplou vodou. Obsahuje sediment, před užitím protřepat.

Délka užívání Do vymizení symptomů.

Výrobce Sanjing Pharmaceutical Co. Ltd of Harbin Pharmaceutical Group Ltd, Čína.

 

Opatření a zvláštní pokyny Fytoelixír není určen k užívání při stavu zimnice. Není účinný proti kvasinkám a plísním. Nepoužívá se preventivně!

Ingredience Huang Qin, Lian Qiao, Jin Yin Hua (Ren Dong Hua), čištěná voda.

Pozor! Všechny výrobky, které na stránkách prezentovány, jsou registrovány ve formě doplňků stravy. Formálně nepotřebují lékařský předpis a každá osoba má právo rozhodnout o jejich nákupu a používání. Správa webových stránek není zodpovědná za diagnostiku a předepisování léčby. Tyto otázky spadají do kompetence příslušných odborníků - praktiků TČM. Je třeba si uvědomit, že biologicky aktivní doplňky strávy nepůsobí stejně na každou osobu a není možné zaručit jejich 100% účinek. Navíc, v některých případech je možná individuální nesnášenlivost jejích složek

 

Běžná cena: 349,00 Kč
Cena: 349,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 681 e-shop systém banan.cz